CSD22202W15
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
CSD22202W15
JLCPCB Part #
C2868981
Package
DSBGA-9
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1V 1.39nF 1.5W 10A 12.2mΩ@4.5V 8.4nC@4.5V 8V DSBGA-9 MOSFETs ROHS