CSD19532Q5B
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
CSD19532Q5B
JLCPCB Part #
C473333
Package
SON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 100V 18pF 195W 2.6V 4.6mΩ@6V 4.81nF 48nC@10V 706pF N-Channel SON-8(5x6) MOSFETs ROHS