CD74HC4002M
MFR.Part #
CD74HC4002M
JLCPCB Part #
C2878672
Package
SOIC-14
Description
-55℃~+125℃ 1.5V~4.2V 1.9V、3.7V、5.2V 100mV、400mV 17ns@6V,50pF 2 2V~6V 2uA 4 5.2mA 5.2mA 500mV~1.8V 74HC Series NOR Gate SOIC-14 Logic Gates ROHS