CA5160AE
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
CA5160AE
JLCPCB Part #
C4367103
Package
PDIP-8
Description
-2.5V~8V -55℃~+125℃ 1 32V 5V~16V 5pA PDIP-8 Operational Amplifier