54F64FMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F64FMQB
JLCPCB Part #
C4468738
Package
CFP-14
Description
-55℃~+125℃ 1 1mA 2.5V 20mA 2V 4.5V~5.5V 500mV 54F Series 8.5ns@5V,50pF 800mV OR Gate、AND Gate CFP-14 Logic Gates