54F132FMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F132FMQB
JLCPCB Part #
C4471920
Package
CFP-14
Description
-55℃~+125℃ 1.1V 16ns@5V,50pF 18mA 1mA 20mA 2V 4 4.5V~5.5V 54F Series Level shifting NAND Gate CFP-14 Logic Gates ROHS