54F10LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F10LMQB
JLCPCB Part #
C4470686
Package
LCCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1mA 20mA 2V 3 4.5V~5.5V 54F Series 7.7mA 800mV NAND Gate LCCC-20(8.9x8.9) Logic Gates