54AC14LM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54AC14LM
JLCPCB Part #
C4472142
Package
LCCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 12ns@5V,50pF 2.9V、4.4V、5.4V 24mA 24mA 2V~6V 40uA 54AC 6 Schmitt trigger 噪声抑制功能 LCCC-20(8.9x8.9) Inverters ROHS