TD1501HS50 R
Extended
Manufacturer
Techcode Semicon
MFR.Part #
TD1501HS50 R
JLCPCB Part #
C469171
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 3.6V~60V 3A 5V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS