PL20-16-130B
Extended
Manufacturer
Tamura Corporation
MFR.Part #
PL20-16-130B
JLCPCB Part #
C17477417
Package
DIP-8P,57.2x47.6mm
Description
1.25A、2.5A 115V、230V 2 2 3.5kV 8V、16V DIP-8P,57.2x47.6mm Power Transformers ROHS