TCZM4750ATR
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
TCZM4750ATR
JLCPCB Part #
C261033
Package
LL-41
Description
1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω LL-41 Zener Diodes ROHS