MMSZ39VBW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ39VBW
JLCPCB Part #
C261248
Description
1 Independent 130Ω 329Ω 38.22V~39.78V 39V 45nA@27.3V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS