MM3Z8V2CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z8V2CW
JLCPCB Part #
C261265
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 200mW 630nA@5V 7.79V~8.61V 75Ω 8.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS