TLF9UAH103WR23K1
MFR.Part #
TLF9UAH103WR23K1
JLCPCB Part #
C524997
Package
Plugin-4P,17x15mm
Description
-25℃~+105℃ 10mH@1kHz 2 230mA 4.5Ω 插件-4P,17x15mm Common Mode Filters ROHS