RVD-35V331MHA5UN-R2
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RVD-35V331MHA5UN-R2
JLCPCB Part #
C2880403
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-50℃~+105℃ 10.5mm 10mm 330uF 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS