RSHVK391M1GFK5002E
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RSHVK391M1GFK5002E
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 18mΩ 35V 390uF 3A@100kHz 6000hrs@125℃ ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS