RFS-100V3R3MG3#5
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-100V3R3MG3#5
JLCPCB Part #
C5112954
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 11.5mm 3.3uF 3.5mm 40mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS