RFO-50V221MH4P#-T2
MFR.Part #
RFO-50V221MH4P#-T2
JLCPCB Part #
C399652
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 220uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS