RE3-35V101MF3#N
MFR.Part #
RE3-35V101MF3#N
JLCPCB Part #
C3039871
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS