RE3-100V3R3ME3#N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RE3-100V3R3ME3#N
JLCPCB Part #
C3039872
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 3.3uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS