R2B-10V101MF3#N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
R2B-10V101MF3#N
JLCPCB Part #
C5142218
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS