NS10165T3R3NNVV
MFR.Part #
NS10165T3R3NNVV
JLCPCB Part #
C3222356
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10.4mΩ 3.3uH 6.76A 9.3A AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS