NRS8030T3R3MJGJV
MFR.Part #
NRS8030T3R3MJGJV
JLCPCB Part #
C3224698
Package
SMD,8x8mm
Description
24.7mΩ 3.3uH 4.2A AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS