NRS6045T6R3MMGK
MFR.Part #
NRS6045T6R3MMGK
JLCPCB Part #
C223012
Package
SMD,6x6mm
Description
3.6A 3A 46.8mΩ 6.3uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS