NRS6028T3R0NMGJV
MFR.Part #
NRS6028T3R0NMGJV
JLCPCB Part #
C2049729
Package
SMD,6x6mm
Description
29.9mΩ 3.4A 3.6A 3uH AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS