NRS5030T3R3MMGJ
MFR.Part #
NRS5030T3R3MMGJ
JLCPCB Part #
C222937
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
3.3uH 3.6A 30mΩ 3A ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS