NRS5010T3R3MMGFV
MFR.Part #
NRS5010T3R3MMGFV
JLCPCB Part #
C2049875
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.25A 1.4A 150mΩ 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS