NRS4018T150MDGJV
MFR.Part #
NRS4018T150MDGJV
JLCPCB Part #
C2047218
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 15uH 252mΩ 850mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS