LSXNE2424KKT3R3MN
MFR.Part #
LSXNE2424KKT3R3MN
JLCPCB Part #
C6218089
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1A 220mΩ 3.3uH 770mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS