LSXBD4040KKL1R0N
MFR.Part #
LSXBD4040KKL1R0N
JLCPCB Part #
C5665380
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 1.8A 100mΩ 1uH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS