LSXBD3030MKT3R3M
MFR.Part #
LSXBD3030MKT3R3M
JLCPCB Part #
C6079715
Package
SMD,3x3mm
Description
100mΩ 3.3uH 910mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS