LSXBD3030KKT3R3M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXBD3030KKT3R3M
JLCPCB Part #
C6653676
Package
SMD,3x3mm
Description
140mΩ 3.3uH 870mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS