LSRNJ10155GL4R7NNY
MFR.Part #
LSRNJ10155GL4R7NNY
JLCPCB Part #
C6218022
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
11.2mΩ 4.7uH 6.01A 7.4A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS