LSQPB201616T3R3M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQPB201616T3R3M
JLCPCB Part #
C6079642
Package
0806
Description
220mΩ 3.3uH 680mA 740mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS