LSQPB201214T1R5MD
MFR.Part #
LSQPB201214T1R5MD
JLCPCB Part #
C6218002
Package
0805
Description
1.1A 1.2A 1.5uH 90mΩ ±20% 0805 Power Inductors ROHS