LSQPB201210T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQPB201210T100M
JLCPCB Part #
C6217998
Package
0805
Description
1.105Ω 10uH 270mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS