LSMGG160808T331RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMGG160808T331RG
JLCPCB Part #
C6653513
Package
0603
Description
1 210mΩ 330Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS