LSDND3030KKT3R3MM
MFR.Part #
LSDND3030KKT3R3MM
JLCPCB Part #
C6585204
Package
SMD,3x3mm
Description
1.35A 215mΩ 2A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS