LSAPB2520MKT2R2M
MFR.Part #
LSAPB2520MKT2R2M
JLCPCB Part #
C6890915
Package
1008
Description
2.2A 2.2uH 2.8A 82mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS