LSAPB2520KKT1R5M
MFR.Part #
LSAPB2520KKT1R5M
JLCPCB Part #
C6217829
Package
1008
Description
1.5uH 2.4A 3A 68mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS