LLXND5050MKT3R3MMG
MFR.Part #
LLXND5050MKT3R3MMG
JLCPCB Part #
C6652729
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.45A 160mΩ 2.4A 3.3uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS