LLXND4040KKL3R3MDG
MFR.Part #
LLXND4040KKL3R3MDG
JLCPCB Part #
C6079329
Package
1616
Description
1.1A 1.1A 100mΩ 3.3uH ±20% 1616 Power Inductors ROHS