LLXBH10050HL470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXBH10050HL470M
JLCPCB Part #
C6217980
Package
SMD,10x9.8mm
Description
1.8A 2A 47uH 92mΩ ±20% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS