LLRNJ10165GL6R8NNY
MFR.Part #
LLRNJ10165GL6R8NNY
JLCPCB Part #
C5751587
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
14mΩ 5.22A 6.8uH 6A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS