LLQPB251812T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQPB251812T1R0M
JLCPCB Part #
C5664861
Package
1007
Description
1.6A 1A 1uH 80mΩ ±20% 1007 Power Inductors ROHS