LLQNA201209T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQNA201209T100M
JLCPCB Part #
C6217907
Package
0805
Description
10uH 1Ω 205mA 205mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS