LLMGA160808T101RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLMGA160808T101RG
JLCPCB Part #
C5782078
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 2.5A 35mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS