LLMCA321611T380NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLMCA321611T380NG
JLCPCB Part #
C6652592
Package
1206
Description
1 38Ω@100MHz 5mΩ 6A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS