LLENC2520KKT3R3M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLENC2520KKT3R3M
JLCPCB Part #
C7295834
Package
1008
Description
1.8A 1.8A 130mΩ 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS