LLDND2020MKT3R3MM
MFR.Part #
LLDND2020MKT3R3MM
JLCPCB Part #
C5782025
Package
SMD,2x2mm
Description
1.15A 1.35A 155mΩ 3.3uH ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS